Podcast

Podcast Krew Mózg to moja inicjatywa, która wiąże się z zainteresowaniem rozwojem zawodowym i drogami do niego prowadzącymi. Poruszam idący za tym wzrost prestiżu pielęgniarki i pielęgniarza w bardzo zhierarchizowanym świecie, jakim jest medycyna. Pielęgniarki, pielęgniarze, ratownicy medyczni i lekarze oprócz wykonywania czynności diagnostyczno-terapetucznych aktywni są na wielu innych polach, które należy promować i wspierać. Polska i świat są pełne inspirujących aktywności wykonywanych przez niezwykłych ludzi. Warto z nimi rozmawiać i inspirować się każdego dnia!

Prowadząc podcast Krew Mózg zajmuję się medycyną, ale przede wszystkim pielęgniarstwem (z racji tego, że jestem najbliżej tej grupy zawodowej) jako specjalistyczną profesją. Nie ma tu jednak miejsca na politykę, to zostawiam dyskusjom w mediach społecznościowych i dyżurkach pielęgniarskich 🙂

Podcast dotyka tematów społeczno-zawodowych ukierunkowanych na rozwój zawodowy, ścieżki kariery oraz możliwości i sposobów wykonywania zawodów medycznych. W każdym odcinku szukam odpowiedzi związanych z problemami zawodowymi medyków oraz poszukuję źródeł inspiracji do wykonywania zawodu (głównie) pielęgniarki i pielęgniarza jako profesjonalnego, o wysokim prestiżu wśród zawodów medycznych.

Podsumowując – w audycjach podcastu Krew Mózg pojawiają się tematy związane z medycyną, a w szczególności pielęgniarstwem i ratownictwem. Charakter tematyczny obejmuje rozwój zawodowy, ścieżki kariery i inspiracje do wykonywania zawodu z pewnym pomysłem i pasją.

Poleć w mediach społecznościowych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *