KM 066: Pielęgniarka w szpitalu dedykowanym COVID-19 – Anna Gąsior

W tym odcinku rozmawiam z Anną Gąsior, pielęgniarką pracującą na oddziale intensywnej terapii w szpitalu dedykowanym do opieki nad pacjentami z COVID-19. Anna prowadzi profil na Instagramie, na którym pokazuje swoją pracę, a także zamieszcza wiele wskazówek dla studentów pielęgniarstwa.

Ania o naszej rozmowie napisała u siebie: „z rozmowy dowiecie się czy żałuję, że jestem pielęgniarką oraz czy pracuję z osobami, które nie wierzą w COVID-19”. Rozmawiamy o organizacji pracy w szpitalu jednoimiennym, współpracy w zespole, zmianie w procedurach pielęgniarskich i odnajdywaniu się samych pacjentów w środowisku dedykowanym walce z koronawirusem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ICU nurse 😷 (@nursegram.pl)


Słuchaj w: iTunes | Spreaker | RSS | YouTube | Spotify | Pobierz MP3


One Reply to “KM 066: Pielęgniarka w szpitalu dedykowanym COVID-19 – Anna Gąsior”

  1. MARYLA

    Pani Aniu!
    Słuchałam Pani wywiadu – niestety tylko w części końcowej. Jest Pani wielka! Niech Pani nie rezygnuje z pracy przy chorych, niech Pani spróbuje znaleźć temat pracy doktorskiej choćby:” Jakie są najważniejsze wyzwania w opiece nad pacjentami z Covid-19″, lub inny, co Pani odpowiada! Pani ma wyjątkowy dar wypowiadania się, dobierania odpowiednich słów, Pani przepięknie reprezentuje zawód pielęgniarki, więc niech Pani tego zawodu nie zmienia. Mało który lekarz ze o pozycji światowej jest tak znany jak Florance Nightinagle! Jestem lekarzem neurologiem na emeryturze i Panią podziwiam! Gratuluję całm sercem. Maria Roztoczyńska-Wodzień ZzKrakowa, mój telefon to 883-991-008

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *